Produkty - Grzaniec

Social:
GRZANIEC
Przejdź do treści
Nasz "Płonący Kubek®" chroniony patentami oferuje następujące korzyści: - zwartą konstrukcję, prostotę obsługi, wymagane dodatki (kostki cynamonowo-cukrowe) są już w komplecie (możliwość uzupełniającego dokupienia ...) - "Płonący Kubek®" ma rozłącznie mocowany na nim podajnik z polerowanej stali nierdzewnej - mocowanie zaciskowo na uchu kubka, zaletą jest jest to, że może być użyty do innych kubków posiadających uchwyt  - można go natomiast zakładać w dowolnej pozycji na uchwycie kubka. "Płonący Kubek®" dopuszczony jest do kontaktu z żywnością - można myć go w zmywarkach - i jest żaroodporny.
      
   Pora jesienno-zimowa to dobry czas na spotkania towarzyskie lub w gronie przyjaciół. Krótkie dni dają Państwu wiele okazji do intymnych wieczorów we dwójkę. W chłodne wieczory najlepiej smakują gorące i kaloryczne napoje alkoholowe. Do nich właśnie z racji wiekowej tradycji i popularności należą grzane wina (tzw. grzańce zwłaszcza z czerwonego wina, ale miesza się także czerwone z białym). Najodpowiedniejsze to wina o wieloowocowym aromacie pochodzące z Portugalii, Węgier, Włoch, Hiszpanii i Chile ze względu na ich wspaniały aromat. Tradycyjne podgrzane wino mieszało się z cynamonem, goździkami czy gałką muszkatałową i spalało nad nim kostki cukrowe ulegające w trakcie tego procesu karmelizacji i dalej rozpuszczeniu w grzańcu. Tak przygotowane napoje uważano za godne królewskich stołów. Grzańce można przygotować również z herbaty, mleka, herbaty, kakao czy czekolady z dodatkiem alkoholu. Doskonale smakują kiedy dodamy do nich właśnie odrobinę, koniaku, whisky, brandy, likieru czy wódki. Tak sporządzony grzaniec o wyśmienitym smaku działa rozgrzewająco i orzeźwiająco zarazem będąc skutecznym w walce z przeziębieniami i depresyjnymi nastrojami. A jeśli chcecie Państwo sprawić komuś wyjątkowy prezent lub wyjątkowo ugościć, to "Płonący Kubek" jest doskonałym wyborem.
  Film instruktażowy
 kliknij na aktywny link poniżej
Miejmy w sobie pragnienie
Człowiek nie jest w stanie funkcjonować ... bez Płonącego Kubka®. Zadbaj o swoje samopoczucie...
Nasz orginalny Płonący Kubek® w którym podawany jest tradycyjny grzaniec przekonuje swoimi walorami użytkowymi i doskonałym designem.
Produkt: Płonący Kubek®
Nasz unikalny skład kostek cynamonowo-cukrowych nie ma odpowiednika w skali światowej.
Polecamy:
   wszystkim dbającym o swój dobrostan i szczęście.
Sposób użycia:

Płonący Kubek® poprawia jakość i satysfakcję z naszego życia.
Bezcenne składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu ludzkiego.

(+48) 507088161
grzaniec.com@gmail.com
EASYFOOTINGS®
ul. Kamieńska 11b
72-420 Dziwnówek
NIP 8610002295
Wróć do spisu treści